Sincan Veteriner Kliniği

/
/
Sincan Veteriner Kliniği
Sincan İndirimli Veteriner

Sincan Veteriner Kliniği

Sincan indirimli veteriner kliniği olarak uzun yılları aşkın süredir en yakınımızdaki can dostlarımızın sağlığı için özveriyle çalışıyoruz. Her yıl tecrübemizi genişletirken, size en iyi hizmeti sunmak için ekibimizi ve proses ekipmanlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Sincan Umay Veteriner Kliniği, insanların yanı sıra hayvanların da ihtiyaç duyduğu acil bakım, ciddi hastalıklarda cerrahi ve gerektiğinde iç hastalıklarının teşhis ve tedavisi için dahiliye, gerekli araştırmalar için laboratuvar hizmetleri sunmaktadır.

Alanında Uzman Sincan Veteriner Kliniği

Sincan indirimli veteriner kliniğinde sadece birkaç veteriner kliniğinde bulunan koruyucu sağlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Koruyucu hekimlik, hastalıkları kendilerini göstermeden önlemek için önemlidir.

Bazı belirtiler yavaş yavaş ortaya çıkarsa, bir veterinerin hastalık gelişmeden zamanında müdahale etmesi birçok hastalığı önleyebilir. En önemlisi veterinerin deneyimli ve alanında uzman olmasıdır. Sincan indirimli veteriner kliniği koruyucu hekimlik hizmetimizle evcil hayvanınızı koruyun.

Ayrıca genç veteriner adayları için her yıl stajyer adaylarını değerlendiriyor ve ileride sevgili dostlarımıza destek olacak veteriner adaylarının gelişimine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Siz değerli dostlarımıza hayvan sağlığı doğrultusunda hizmet verdiğimiz sürece her geçen gün gelişmeye devam ediyor, tıp ve teknolojideki son gelişmeleri takip ediyoruz. Kliniğimizde sadece Ankara Veteriner Odası tarafından belirlenen fiyatlar geçerlidir.

Evcil Hayvanlarınız Emin Ellerde

Sincan indirimli veteriner kliniği olarak hayvan yaşamına saygı duyarak sunduğumuz hizmetimizde kalite ve güvenilirliğin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bize emanet edilen sevimli dostlarınızın hayatlarını en iyi şekilde sürdürmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Sizi başıboş bırakmayacak uzman eller olmaktan ve en iyi arkadaşınızı güvenliği ve sağlığı için bakımını üstlenerek eskisinden daha sağlıklı olarak teslim etmekten gurur duyuyoruz. Prensip olarak;

  • Hayvan yaşamına saygı.
  • Karşılıklı güven.
  • Baştan sona hiçbir şeyin gözden kaçırılmadığı bir inceleme.
  • Uygun ve doğru tedavi kriterlerini baz esas alıyoruz.

Sincan Veteriner Cilt Hastalıkları

Sincan Veteriner Kliniğimizde yaşlı veya genç evcil hayvanlarınız özenle muayene ve tedavi edilmektedir. Bu dönemde evcil hayvanlarınızın sağlığını kontrol etmenin temel amacı, yaşlandıkça karşılaşabileceğiniz bazı sorunların önüne geçmektir. Bu, böbrek yetmezliği, karaciğer yetmezliği, kalp üfürümleri, pankreas ve tiroid sorunları, osteoartrit ve tümörler gibi hastalıkların erken teşhisi ve buna göre tedavi için bir fırsattır.

Veteriner Kliniği Sincan Aşılama ve Korunma

Kedi ve köpekleri 45 günlük yaştan itibaren aşılamak onların, sizin ve çSincanizdekilerin sağlığını korumak için son derece önemlidir. Viral ve paraziter hastalıklardan korunmak ve bağışıklık oluşturmak için yapılacak aşılar, sevgili arkadaşınızı birçok ölümcül hastalıktan koruyacak ve özellikle arkadaşınızdan bulaşabilecek paraziter hastalıkları önleyecektir. Bunun için Sincan indirimli veteriner Kliniği’nde sizin adınıza düzenli olarak aşı takibi yapıyor ve arkadaşlarınızın aşılarını size sistemli bir şekilde SMS ile hatırlatıyoruz.

Veterinerler Kanseri Tedavi Eder Mi?

Sincan Veteriner Kliniğimizde evcil hayvanlarınızın iç hastalıklarının tedavisi ve tespiti için her türlü ekipman mevcuttur. Hastalığı teşhis etmek için gerekli testleri yaptıktan sonra vakit kaybetmeden tedavi sürecine başlayabiliriz.

Hastalar arasında kanserli evcil hayvanların yanı sıra birçok iç hastalıkla mücadele edenler de bulunuyor. Özel tedaviler ile kısa sürede yapılabilecek her şeyi yapabiliyoruz. Size hastalığın ne kadar ilerlediğini, hangi tedavi yönteminin kullanılması gerektiğini ve çok daha fazlasını anlatacağız.

Sincan Veteriner Kliniği Evcil Hayvan Hastalıklarını Nasıl Teşhis Eder?

İlk öncelik, gerekli sınavları tamamlamaktır. Kan tahlilleri ve röntgenlerin yanı sıra hastalığın durumuna ve seyrine göre ultrason, endoskopi ve EKG gibi tetkikler de yapılmalıdır. Evcil hayvanlarınıza hastalık teşhisi konuncaya kadar araştırma devam etmelidir.

O halde vakit kaybetmeden iyileşme sürecine başlamalısınız. Teşhis aşamasında neler yapıldığını size bildirmek önemlidir. Bu sayede siz de sürece dahil olabilirsiniz. Tedavi sırasında hastaya yakın olabilmek için tüm detayları bilmeniz önemlidir.

Sincan Veteriner Laboratuvar Hizmeti

Sincan Veteriner Klinikleri evcil hayvanların tedavisinde çok önemli merkezlerden biridir. Bununla birlikte, kliniklerin hem devlette hem de adına çalıştığı laboratuvarlar büyük önem taşımaktadır.

Evcil hayvanlar zaman zaman hastalanır. Bir mal sahibi olarak, onlara her zaman göz kulak olmak önemlidir. Bu süreçte size eşlik edecek Sincan Veteriner Hastanesi gibi bir ekibe ihtiyacınız varsa, elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

Veteriner Kliniklerinde Laboratuvar Var Mı?

Bazı kliniklerin kendi laboratuvarları vardır. Daha geniş anlamda, araştırma laboratuvarları yaparak çalışmak için klinikler kendi aralarında işbirliği yapıyor. Basit bir el muayenesi veya röntgen ile görülemeyen durumlar yapılan ileri tetkik ve görüntülemeler ile görülebilmektedir.

Ne yazık ki evcil hayvanlar insanlar kadar şanslı değil. Basit değilse de ciddi hastalıklar için laboratuvarlara ihtiyaç vardır. Evcil hayvanlarınızın bu süreçte tam olarak tedavi edilmesini istiyorsanız Sincan Veteriner Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Koruyucu Veteriner Hekimlik Hizmeti

Koruyucu veteriner hekimlik, herhangi bir hastalığı ortaya çıkmadan önce önleme yeteneğidir. Hasta yavaş yavaş bazı semptomlar geliştirirse, durumu başkaları tarafından değerlendirilmelidir. Veterinere olumsuz belirtiler göstererek zaman kaybetmeden, hastanın hastalığını zamanında teşhis edebilirsiniz. Koruyucu hekimlik yapabilen çok az veteriner var. Sincan veteriner tavsiyesi olarak bize ulaşabilir ve güvenebileceğiniz alanında uzman koruyucu hekimlik hizmetimiz için evcil hayvanınızı getirebilirsiniz.

Adalet Bakanlığı Anlaşmalı Veteriner

Koruyucu hekimlik sadece insanlar için değildir. Hayatı tehdit eden birçok hayvan hastalığı vardır. Yolculuğun başında hastalığı tanımak, sahibinin hastalığı kontrol altında tutmasına yardımcı olacaktır.

Hastalıkları önlemeye yönelik hekimlik yapan merkezler arasında Umay Veteriner kliniği, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile yer alıyor. Bize danışmaya gelen sevimli dostlarımıza erken teşhis koyabilmek, sizleri olduğu kadar bizleri de mutlu ediyor.

Veteriner Hekimler Koruyucu Hekimlik Pratiklerinde Ne Yapar?

Hastanın hastalıklardan korunmasını sağlamak için aşılama yapılır. Düzenli evcil hayvan aşıları, uygun diyet planlaması, gerektiğinde beslenme uygulamaları ve düzenli kontroller koruyucu hekimlik alanına girer. İnsanların bu süreçle ilgili bilgilendirilmesi, süreçlere katılımları da sürecin uygulanması kadar önemli bir husustur. Adalet bakanlığı anlaşmalı veteriner olarak tüm bu süreci profesyonel bir şekilde gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Koruyucu Veteriner Hekimliğin Amacı Nedir?

Evcil hayvan merkezlerinde kullanılan koruyucu sağlık tedbirlerinin temel amacı hayvanları hastalıklardan korumaktır. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde birçok hayvanın viral hastalıklardan öldüğü bilinmektedir. Koruyucu hekimlik gelecekteki hastalıkların önlenmesidir.

Adalet bakanlığı anlaşmalı veteriner kliniklerinde gerçekleştirilen kontroller esnasında saptanan bir rahatsızlık ortaya çıkarsa yayılmadan erken müdahale ile durdurulacaktır. Evcil hayvan sahipleri koruyucu hekimlik ile birlikte güvenli bir şekilde hayvanlara sahip olabilirler.

Sincan Veteriner Kliniği Ağız ve Diş Sağlığı

Evcil hayvanlarınızın da sizin kadar bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu nedenle doğru, güvenilir ve tutkulu bir veterinere sahip olmak, kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu sebeple kendinize iyi bakmanız gerektiği gibi evcil hayvanlarınıza da özen göstermelisiniz. Adalet bakanlığı anlaşmalı veteriner  ailesinin fertleri olarak minik dostlarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

Veteriner Hekimlikte Ağız ve Diş Sağlığı

Veteriner klinikleri evcil hayvanların tüm sorunlarını çözen adreslerdir. Hastalık, acil durum, yaralanma ve emzirme durumlarında gerekli tüm kaynaklara sahiptirler. Kediler, köpekler, kuşlar ve daha birçok evcil hayvan veteriner hekimler tarafından muayene edilmektedir.

Bu minik arkadaşlar veterineri sadece hasta olduklarında değil, aynı zamanda bakımları sırasında da ziyaret ediyor. Veteriner hekimler bunun için evcil hayvanınızı düzenli olarak kontrol etmelidir. Diş hayati bir parçadır. Adalet bakanlığı anlaşmalı veteriner kliniğimiz evcil hayvanlarınızın tüm ağız bakım işlemlerini yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Sincan Veteriner Tavsiyesi

Evcil hayvanınızın ağzının ve dişlerinin durumunu düzenli olarak kontrol ettirmeniz Sincan veteriner tavsiyesidir . Bu süreçte ilerleyici hastalığa neden olSincan için veteriner kliniklerine başvurmak mantıklıdır. Ağız ve diş enfeksiyonları, diş hastalıkları, çürükler veya diş kayıpları ilk tıbbi tedavidir. Başarısızlık durumunda başka tedaviler veya kesin bir çekme prosedürü uygulanır.

Sincan Veteriner Kliniklerinde Yapılan Ağız ve Diş Muayeneleri Ağrılı Mı?

Sincan veteriner tavsiyesi olarak herhangi bir ağız-diş rahatsızlığında hastalık ilerlemeden küçük dostunuz muayene edilmelidir. Ağız boşluğu ve dişlerin muayenesi sırasında evcil hayvanların ağrı hissetmemesi için özel teknikler kullanılmaktadır. Böylece hastamız ağrısız bir şekilde işlemi kolaylıkla tamamlar. Hastalık tespit edildiğinde tedavi uygulanır.

Sincan Veteriner Kliniklerinde Ağız ve Diş Hastalıkları Nasıl Tedavi Edilir?

Evcil hayvanınızın yeme, yutma, ağız kokusu veya çiğneme sorunları varsa ağız ve diş sorunları yaşama olasılığı yüksektir. Bu tip problemlerin hızlı şekilde ele alınması gerekir. Sincan veteriner tavsiyesi olarak Umay Veteriner kliniğini güvenle tercih edebilirsiniz.

Sincan Evcil Hayvan Kuaförü

Pet kuaför hizmetleri evcil hayvanlar için oldukça önemli bir hizmettir. Sincan veteriner tavsiyesi  olarak evde yaşayan ve saç sorunlarına neden olan evcil hayvanlar düzenli olarak taranmalıdır. Gerekli hizmet sağlanırsa saç ve vücut bakımı sorunu ortadan kalkacaktır.

Son derece hijyenik, bakımlı ve kontrollü birçok kuaförlük hizmetimiz sayesinde. Minik misafirlerimizi rahatsız etmeden kısa sürede tamamlanabilmektedir.

Sincan Veteriner Yorumları

Pet kuaförün Türkçe karşılığı hayvan kuaförüdür. Evcil hayvanlarınızı yanınızda getirirseniz, evcil hayvan kuaför salonunda düzenli olarak bakımını, tıraşını ve taranmasını sağlayabilirsiniz. Pet kuaför özellikle çok uzun tüylü ırklar için çok önemli bir işleve sahiptir. Sincan veteriner yorumları bu süreçte değerli dostunuzun kendini iyi hissetmesi ve sağlıklı gelişmesi konusunda oldukça olumludur.

Evcil Hayvan Kuaförü Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Veteriner klinikleri ayrıca hayvanların kişisel bakımlarıyla da ilgilenmelidir. Bu yüzden evcil hayvanınızı sadece hasta olduğu zaman değil, bakıma ihtiyacı olduğu zamanlarda da kuaföre götürmelisiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hangi veterineri tercih ettiğinizdir.

İşinde uzman ve alanında deneyim sahibi veteriner hekimlerle çalışmalısınız. Sincan veteriner yorumları, evcil hayvan bakımı kapsamında saç tıraşı, tarama, tırnak kesme, kulak ve göz temizliği gibi hizmetler konusunda son derece olumludur. Bu nedenle verilen hizmetlerin bir parçası olarak evcil hayvanınızın rahatlamış ve iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Hayvan Bakıcıları Banyo Hizmetleri Sunuyor Mu?

Bazı evcil hayvanlar sudan nefret eder. Bu yüzden sahiplerinin banyo yapmasına asla izin vermezler. Siz de bu sorundan şikayetçiyseniz Umay Veteriner Kliniği’ni tercih edebilirsiniz.

Sincan Veteriner Evcil Hayvan Bakım Hizmetleri Tırnak Kesimi De Sağlıyor Mu?

Evcil hayvan sahiplerinin tercih ettiği bir diğer kuaförlük hizmeti de tırnak kesimidir. Sincan veteriner yorumları bu konudaki başarımızı ortaya koymaktadır. Özellikle ev eşyalarını mahvetme eğiliminde olan ve sahiplerini kaşıma alışkanlığı olan kediler için bir pati bakım hizmeti neredeyse bir zorunluluktur.

Sincan ailesi olarak evcil hayvanınızın pati sorununa çözüm bulabiliriz. Sadece birkaç dakika süren bu işlem sayesinde hem evcil hayvanınız hem de siz uzun süre rahatça yürüyebilirsiniz. Kliniğimizde randevulu pet kuaför hizmeti verilmektedir.

Nöbetçi Veteriner

Nöbetçi Sincan Veteriner Kliniği; Kedi, köpek, kuş ve egzotik hastalarımız için eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. En iyi arkadaşınız bazen dışarıda bazen evde yaramazlık yapıyor olabilir. Bu sebeple kendini yaraladığı için onu acile götürmeniz gereklidir.

Bu bağlamda acil servisin evcil hayvanınızla tam olarak ilgilenebilmesi önemlidir. Sincan Nöbetçi Veteriner Kliniği, solunum sıkıntısı, yaralanma, yüksekten düşme, kardiyojenik ve anafilaktik şok ve diğer tüm acil durumlarda hizmetinizdedir. Deneyimli sağlık personelimiz, küçük arkadaşınızın her türlü ihtiyacını karşılamak için her zaman hazırdır.

Sincan veteriner yorumları tecrübemiz ve tam teşekküllü merkezimiz konusunda yol göstericidir. Nöbetçi Sincan Veteriner Kliniği, küçük dostunuzun tüm cerrahi ihtiyaçları için 7/24 cerrahi merkezi ile hazır beklemektedir.

Sincan Veteriner Acil Durum Önlemleri

Minik dostlarımız bazen yolda bazen de ev kazalarında ağır yaralanabilir. Ciddi yaralanmalarda operasyon öncesi hastanın durumu stabilize edilmelidir. Sincan veteriner yorumları tüm acil durumlarda üst düzey başarımızın kanıtı niteliğindedir.

Bu gibi durumlarda, müdahale gecikmesinin her saniyesi önemlidir. Tarafımızca uygulanan acil durum prosedürleri önce evcil hayvanınızı stabilize edecek ve ardından ameliyatla yaralanmayı onarmaya çalışacaktır. Sincan Ankara Umay veteriner kliniğinde cerrahi operasyonlar da dahil olmak üzere başlıca tedavi yöntemlerimiz vardır. Bunlara örnek vermek gerekirse genel cerrahi ve ortopedi başlıca olmak üzere Sincan veteriner tıp merkezi genel olarak en iyi hizmeti sunmaktayız.

Kan Tahlili

Çoğu bulaşıcı hastalık yüzeysel olarak benzerdir. Ve basit muayene yöntemleri ve göz muayeneleri kullanarak bunları birbirinden ayırt etmek genellikle zor veya imkansızdır.

Bu nedenle teknolojinin bize sunduğu nimetlerden biri olan kan tahlil cihazı ile kan değerlerini alıyor. Ve bu değerleri yorumlayarak en doğru tanıyı koyuyor ve en doğru tedaviyi sunmaya çalışıyoruz.

Ameliyat

Ameliyat denilince aklımıza hemen korkunç şeyler geliyor ama uzmanlar tarafından yapılan ameliyatların çoğu başarılı ve basit. Umay veteriner kliniği olarak alanında uzman veteriner hekimleri tercih etmekteyiz. Bu sayede operasyonun en iyi şekilde yürütülmesini ve bize emanet ettiğiniz hayatı en iyi şekilde korumamızı sağlıyoruz.

Aşı

Aşılar, hastalıklarla mücadelede en güçlü silahımızdır. Bu nedenle bu, sağlığa yapılan, onu hastalıktan maddi ve manevi zararlardan koruyan tek yatırımdır. Aşılar sadece bireysel olarak evcil hayvanlarımızı değil, diğer hayvanları ve hatta zoonotik hastalıkları olan insanları da korur. Hiçbir ilaç veya tıbbi yöntem, hastalıklara karşı aşılar kadar güvenli ve ucuz değildir.

Hastane Tedavisi

Özellikle ameliyat sonrası veya bazı ciddi enfeksiyon hastalıklarında. Hastanın hastaneye yatışı çok önemli bir rol oynamaktadır. 24 saat açık veteriner klinikleri arasında olan Sincan Umay Veteriner Kliniği telefon numarasini iletişim sekmesinden öğrenebilirsiniz. Ameliyattan sonra kısıtlı hareketlilik ve sıkılık ağrı ve dikişler açısından yakından izlenmelidir.

Özellikle dikişler ve ameliyat bölgesi sürekli gözetim altında tutulmalıdır. Yatarak tedavi sayesinde hayvanınız sürekli gözetim altında tutulmakta. Bu sebeple operasyon sonrası ortaya çıkabilecek komplikasyonlar kontrol altına alınıyor. Gerek görünürse acil veteriner kliniği olarak yoğun bakım ünitemizde gözetim altında kalabilir.

Bulaşıcı hastalıkları olan bir hayvana bakarken, yediği yemek miktarı, tuvalete ne sıklıkta gittiği, ağrıları olup olmadığı, vücut ısısı ve nefes alma düzenleri gibi parametreler küçük arkadaşımızı korumak için dikkate alınır. Sürekli gözetim altında tutulur. Böylece, halihazırda ciddi olan bulaşıcı hastalıklara ek olarak, bu parametrelerin eşitsizliğinin olumsuz sonuçları ortadan kaldırılmaktadır.

Beslenme Tavsiyesi

Modern insanlar gibi şehirde yaşayan ve zamanlarının çoğunu evde geçiren minik dostlarımız. Bu yüzden bizim gibi onların da beslenme anlamında yetersizlik çekiyor. Bu nedenle bazen evcil hayvan sahipleri kibar davranıp çok fazla mama verirler.

Yada benzer olarak bazen de fazla egzersiz yapmadıkları için obezite gibi kilo problemleri yaşarlar. Sincan pet veteriner kliniği olarak hastalarımıza sunduğumuz tavsiye ve önerileri dinlemeleri gerekmektedir.

Obezite, kalp ve karaciğer hastalığına neden olan bir sorundur. Bu sebeple evcil hayvanınızın bir an önce normal kilosuna dönmesi gerekir. Sincan Umay Hayvan Hastanesi olarak minik dostunuzun yaşı, kilosu, günlük aktivite düzeyi ve varsa diğer sağlık durumlarına göre beslenme programları yürütüyoruz.

Ayrıca kullanılan yemin bileşimi bazen hayvanlarımızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılaSincantadır. Bu nedenle cilt ve saç yapısı bozuk, diş ve kemik sorunları olan. Yada kilo alamayan minik arkadaşlarımızla karşılaşabiliriz.

Bu tür sorunları olan hayvanlar için özel geliştirilmiş yem formülleri öneriyoruz. Bu sebeple bu sorunların kısa sürede ortadan kalkacağını garanti ediyoruz.