umay Logo

Neredeyiz

Etimesgut ve Sincan

+90 552 714 29 98 - +90 507 788 13 08

Ankara Pet Otel

ankara

Ankara Pet Otel

Ankara Pet Otel Kedi Köpek Pansiyon

Ankara pet otel kedi ve köpek sahiplerinin gönül rahatlığıyla evcil hayvanlarını emanet edecekleri yerlerdir. Pet oteli, kedi ve köpeklerin temel ihtiyaçlarını karşılar. Ve de diğer hayvanlarla sosyalleşmesini sağlayan profesyonel hizmet verildiği merkezlerdir.

Sahibinin yokluğunda minik dostlarımızın yaşayabilecekleri yer neresi? Tabi ki en iyi ortamın bir Ankara pet oteli olduğunu rahatlıkla söylenir. Tabi ki Ankara pet oteli bünyesinde çeşitli hizmetler de mevcuttur. Bunlar bakım, kuaför ve veteriner hizmetidir.

Bu sebeplerden dolayı, evcil hayvanlar için sahiplerinin yokluğunda tercih edilen iyi yer Ankara Umay veteriner kliniği Ankara pet otelidir. Bu yüzden, uzun bir seyahat planlıyorsanız köpeğinizi mutlaka Ankara pet oteline bırakabilirsiniz.

Ankara Umay veteriner kliniği ve Ankara pet oteli ekibi olarak sizlere, pet oteli hakkında içinizi rahat ettirecek bilgiler vermeye çalıştık. Umarız tanışmış ve Ankara pet otelinden hizmet almış olursunuz. Ankara pet oteli ve Ankara pet kreşi gibi pet sahiplerinin hayatını kolaylaştıran hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Ankara Umay veteriner Ankara Pet Otel’de, evcil hayvanlarınızın farklı ihtiyaçlarına ve sosyallik durumlarına uygun çok sayıda konaklama seçeneğimiz var. Ortak alanlar, odalar ve bölmeli alanlarda, evcil hayvanınız her zaman evinizde gibi konforla konaklıyor olacak. Evcil hayvanınız isterseniz rahat odada tek başına ya da başka dostlarıyla konaklama imkanına da sahip.

Ankara Pet Pansiyon

Ankara pet oteli kedi ve köpek yani minik dostlarımızı, iş gezilerinde, tatillerde ya da günlük yaşamda emanet edeceğiniz huzurlu ve sevgi dolu, profesyonel bir klinik Ankara pet otelidir.

Ankara pet otelimiz kedi, köpek sevgisini öncelik gören bir ekibimizin önceliği; minik dostlarımızın huzurla, konforu bir şekilde ve güvenli ortamda konaklamasıdır.

Umay veteriner kliniği Ankara pet otel ekibi sokakta kalan dostları da unutmuyor. sahiplendirdiği köpekler için , klinikte onlara da, ihtiyaçları olan ilgiyi ve sevgiyi verir.

Evcil dostlarımızın ev ortamında yaşadığı konforu Ankara Umay pet pansiyonda da yaşaması için en iyi şartlarda hizmet görmektedir.

Günlük egzersizleri, bakımları ve temizlik ihtiyaçları karşılarız. Minik dostlarımızı boyutlarına ve karakterlerine göre eşleştirerek, hepsi sosyal ve dost canlısı olan minik dostlarımızın yanlarına katılır.

Kedi dostlarımızın her ihtiyaçları karşılanan geniş odalarımızda onların rahat edebileceği sınırlı sayıda kediye hizmet verdiğimiz için onların günlük bakımlarını sevgiyle yaparak Ankara pet otel pansiyonda konaklama hizmeti sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin.

Ankara Kedi Köpek Otel Kreş

Ankara pet kreş Gün boyu kapalı kalmanın ruhsal ve fiziksel zararlarının farkındayız. Bu yüzden Ankara pet kreşte egzersiz ve oyun alanları vardır. Bu sebeple köpek dostlarımızın günün büyük bir kısmında dış oyun alanımızda veteriner hekimleriminiz gözetimi altında serbest vakit geçirirler.

Sadece dinlenmeleri ve yemek yemeleri için odalarını kullandırıyoruz. Kedi dostlarımız da çeşitli oyuncaklar ve kedi ağaçların olduğu oyun odasında vakit geçirip rahatlarlar.

Ankara Evcil Hayvan Oteli

Ankara evcil hayvan oteli Günlük tarama yapılır ve kritik temizliği yapılır. Ayrıca göz ve kulak temizliği gibi bakımlarını da Ankara evcil hayvan otelinde yapmaktayız. Dostumuzu teslim almadan önce profesyonel hekimler tarafından incelenip mutlu bir şekilde eve gitmesini sağlıyoruz.

Her ırka özel yöntem ve profesyonel makas ya da makine tıraşı hizmetimiz vardır.

Sizin İçin çok Kıymetli Olduklarının farkındayız.

Ailenizin bir ferdi olan minik dostlarımızdan ayrı kalamazsınız. Bunun için Ankara evcil hayvan oteli küçük dostunuzu en konforlu ve rahat şekilde bizimle konaklar. Her minik misafirimiz istenirse kişiye özel odada konaklar.

Yüksek kapasiteli havalandırma sistemi var. Ayrıca ısıtma – soğutma sistemleri sayesinde her koşulda temiz hava ve uygun sıcaklığı sağlıyoruz. Kedi ve köpeğinizin sağlığı ve konforu Ankara evcil hayvan otelinin önceliğidir.

Ankara Evcil Hayvan Pansiyonu

Ankara evcil hayvan pansiyonu aile ferdi olarak gördüğümüz minik dostlarımız ailemizin ne kadar da birer üyesi olsalar da bazen zaman zaman dostlarımızdan kısa süreliğine ayrı kalabiliyoruz. İş seyahatlerinde, taşınmalarda, tatiller ya da benzeri durumlarda; “Minik yoldaşımıza ne olacak ?” “Evcil hayvanıma kim bakacak ?” gibi sorulara gerek yok.

Köpeklerin kendini evinde hissedecekleri, yalnızlık korkusuna kapılmayacakları, gönlünce oynayabileceği ve diğer arkadaşlarıyla eğlenerek sosyalleştiği Ankara evcil hayvan pansiyonuna gönderin.

Evcil hayvan Bakımı ve Sağlığı konusunda yılların tecrübesi ile minik dostlarımıza ev konforunda profesyonel bakım, veteriner sağlığı ve kuaför hizmeti sağlıyoruz. Evinde yaşadığı konforu ve rahatlığı minik dostlarımıza sunuyoruz.

Ankara evcil hayvan kreşi

Yakın evcil hayvan veteriner gözetimli pansiyon ve kreş misafirleri her minik dost için uyguladığımız prosedürler;

 • İlk önce veteriner hekimimiz, köpeğin genel sağlık muayenesini yapar ve karnesini kontrol eder.
 • Veteriner hekimimizin uygun görmediği minik dostlarımız başka dostlarımıza zarar vermesin diye Ankara evcil hayvan kreşine kabul etmeyiz. Uygun olan minik yoldaşımız için “Köpek Pansiyon Formunu“ doldurulmalı ve daha sonra sahibinden teslim alırız.
 • Her sahibinden minik arkadaşının yediği varsa özel mamayı getirmesi isteriz. Getirilmeyen mamalar için Ankara evcil hayvan kreşi olarak pet shop, köpeğe uygun mama temin ederiz. Yani beslenme düzenine uygun ve düzene uyularak minik dostumuzu besleriz.
 • Evcil hayvanınızın ilaç, takviye, vitamin, mineral ya da yem katkısı kullanıyorsa. Eğer bunlar varsa veteriner hekimimize teslim edip, kullanım şeklini ve dozları bildirin.

Ankara Köpek Oteli

Ankara köpek pansiyonda kalan bir köpeğin günlük aktivite programı. Patili dostlarımızın günlük temizlik ve dezenfeksiyonu titizlikle yapıldığından emin olabilirsiniz. köpekler tuvalet ihtiyacı için salık bir biçimde tuvalet alanına çıkarılır.

Can dostlarımızın ihtiyacı olan Ankara Kedi ve Köpek oteli son derece profesyonelce verilmektedir. Sizde kedi sahipleri yada köpek sahipleri arasındaysanız, hemen bizi arayabilirsiniz. Gün boyunca yada birden fazla gün için en iyi fiyatları en iyi koşullarda sunuyoruz.

Sabah öğünü-mama saati. yürüyüş saati (sahibinin isteğine bağlı). istirahat zamanıdır.

Rahatça koşup oynamaları için oyun alanı saati.

Akşam öğünü verildikten sonra tuvalet ihtiyacı için yine salık bir biçimde tuvalet alanına çıkarılırlar.

Veteriner Hekimler odası internet sitesine buraya tıklayarak ulaşın.

Ankara Köpek Pansiyonu

Ankara köpek pansiyonu olarak Köpeğiniz hakkında bilmemiz gereken bazı bilgiler

 • Başka köpeklerle arası nasıl, iyi geçinir mi, koşup oynamayı sever mi ?
 • Özellikle agresifleştiği durumlar ve ya köpekler var mı ?
 • Tanımadığı insanlara karşı nasıl, ilgi ve alakadan ne kadar hoşlanır ?
 • Banyo yaparken, taranırken ya da veteriner hekim tarafından muayene sırasında tavrı nasıldır ?
 • Isırır mı? Bir şeyi nasıl protesto eder?
 • En çok nelerden hoşlanır? ismi dışında farklı hitap ettiğiniz olur mu?
 • Kaçma ya da uzaklaşma huyu var mı?

Evcil hayvanlarınız için özel suni çim alanlar.

Otelimizde özel ekipman ile döşenmiş oynama alanı ve ırk ve davranış özelliklerine göre ayrılmış alanları var.

Kreşimizde özel tasarlanmış kum oyun ve gezinti alanı var ve kedi misafirlerimiz için özel tasarlanmış güvenlikli gezinti bölümü bulunur. Tabi ki otelde keyifli vakit geçirmeleri için özel tasarlanmış oyuncaklar da bulunur.

Ankara köpek kreşi

Ankara köpek kreşi, siz onunla değilken bile minik dostlarımızın rahatı ve konforu için kuruldu. Merkezi konumda kolaylıkla ulaşılan Ankara köpek kreşi ve otelinde içiniz ferah gözünüz arkada kalmasın.

Ankara köpek kreşinde 24 saat bizler ve veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol edilir. Sosyal özelliklerine göre; kendi alanı ve hem de sosyalleşebileceği ortamlarda konaklar.

İşinde uzman, deneyimli personelimiz ve Ankara köpek kreşi Pet Hotel alanında sahip olduğumuz tüm belge, ruhsat ve sertifikalarımızla minik dostlarımız emin ellerde.

Ankara kedi oteli

Kedi salonlarımız tamamen küçük dostlarımızın konforlu ve eğlenceli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple tırmalama tahtaları, sıçrama aksesuarları, köprüler ve oyun kutucukları ile bezenmiştir. 24 saat taze su, temiz tuvaletler ve mamalar özenle takip edilmektedir. Onların da keyifli bir tatil geçirmeleri için her türlü olanak mevcuttur.

Ankara kedi pansiyonu

Konforlu, temiz ve ferah ortamda hizmet veren. Ve de memnuniyeti ve kedinizin rahatlığını önemseyen Ankara kedi pansiyonu hizmetinizde. ​Ankara kedi pansiyonunun amacı göz önünde bulundurarak profesyonel hizmeti benimsedik.

Yani her misafirimiz maksimum konfor, güvenlik ve refahını sağlıyoruz. Minik dostlarımız asla sadece hayvan olmadığı inancıyla sadık ve profesyonel evcil hayvan bakıcısıyız. Esasen onlar bizim ilham kaynağımız, terapistimiz.

Veteriner kedi kreşi Ankara

Ankara kedi oteli günübirlik kreş hizmeti Pet Otel misafirlerine özel, 09:00 – 18:00 saatleri arası verilen günlük misafir hizmetidir. Ankara kedi pansiyonunda kedi konaklama, kedinize özel steril odalarda ve oyun alanlarında sağlanmaktadır.