umay Logo

Neredeyiz

Etimesgut ve Sincan

+90 552 714 29 98 - +90 507 788 13 08

Çubuk Köpek Kedi Maması

Çubuk

Çubuk Köpek Kedi Maması

Çubuk Köpek Maması 

Çubuk köpek maması ve mama çeşitleri için yaş mama ve kuru mama türleri kliniğimizde bulunmaktadır. Evcil hayvan mağazalarında en çok arzu edilen ürünler, kediler, köpekler veya diğer hayvanlar için yiyeceklerdir. Geçmişte avlanarak yaşayan bu hayvanlar evcilleştirilmiş halleri ile evlerde yaşamaya başlayınca onlar için özel gıdalar üretilmeye başlanmıştır.

Evcil hayvan ticaretinde en popüler ve çeşitli köpek mamaları, onların gelişimi ve sağlıklı yaşamları için büyük önem taşımaktadır. Köpekler, tıpkı insanlar gibi, belirli yiyecekleri tüketmekten dolayı sindirim sorunları yaşayabilir ve yüksek yağlı yiyecekler veya ürünler yemeleri tehlikelidir. Ayrıca köpek sağlığı için çok önemli olan bazı vitamin ve mineraller normal beslenme sırasında emilemez ve bu da hayvanın sağlığını olumsuz etkiler. Çubuk köpek maması, bu konuda ihtiyaç duyulan yüksek kaliteli hayvansal kaynaklı gıdaları içermektedir. 

Çubuk Umay Veteriner Klinik olarak sizlere en üst düzey hizmet vermek ve sevimli dostlarımızın sağlığını ve mutluluğunu temin etmek için çalışıyoruz. Kalite politikalarımızı en üst düzeyde tutuyoruz. Aynı zamanda Çubuk Veteriner Kliniği makalemizi de inceleyerek detaylı bilgi alabilir ve bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gerçek etin varlığı köpeğinizin sağlığı için oldukça önemlidir. Seçilen mama az taneli veya tanesin olmalıdır. Bu noktada onlar için faydalıdan çok zararlı olan tahıl içeriği daha düşük olan mamaları tercih etmek çok önemlidir. Ek olarak, köpeğinizin kendi vücudunda sentezleyemediği taurin gibi besinleri içeren yiyecekleri seçmek, sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürmesi için gerekir. Son olarak mama seçerken köpeğinizin yaşına ve kısırlaştırılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Çubuk köpek maması, köpeğinizin en iyi şekilde beslenmesi için besin değeri yüksek ve sağlık dolu gıdalar içermektedir.

Köpek Maması Seçimi

Evcil hayvan mağazalarında köpek malzemeleri denilince akla ilk olarak köpek maması gelir. Ancak bu noktada köpeği olan kişilerin bazı soruları olabilir. Piyasadaki pek çok köpek maması stili ve türü varken, asıl soru hangi mamanın seçileceğidir. Çubuk köpek maması bu konudaki ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar. Her şeyden önce, köpekler için yiyecek seçerken, köpeğin cinsine ve yaşına dikkat etmeniz gerekir. Satın aldığınız mamanın köpeğinize uygun olması sağlıklı bir yaşam tarzı için önemlidir. Kedi mamalarında olduğu gibi et bazlı mamalar tercih edilmeli ve fazla tahıl içeren mamalardan kaçınılmalıdır. Köpeğinizin kas dengesinin doğru gelişimi için çok önemli olan proteinin diyette yeterli miktarda bulunmasına özen gösterilmelidir. Çubuk köpek maması, sağlıklı bir köpek yaşamı için oldukça önemli olan tüm besin, vitamin ve mineralleri içermektedir. 

Çubuk Petshop Akvaryum Ürünleri

Umay Petshop ürünleri arasında akvaryumlar evde en çok kullanılan eşyalar arasındadır. Balık beslemek, kedi veya köpek beslemekten farklı sorumlulukları olan yaygın bir hobidir. Ayrıca akvaryumların ev dekorasyonu için kullanımı da son yıllarda oldukça arttı. Kapalı bir akvaryum evin havasını değiştirirken stres atma özelliği ile insan sağlığına büyük faydalar sağlar. Hem ofis hem de ev iç mekanlarında kullanılan akvaryumlar, özellikle stresi azalttığı için stresli iş yerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer hayvanlardan çok daha az bakım gerektiren balıklar, doğru koşullar sağlandığında çok uzun süre yaşayabilir. Çubuk veteriner kliniği olarak veteriner hekim ve ameliyat hizmetleri vermekteyiz.

Çubuk Petshop akvaryum malzemeleri ile yapılan akvaryumlarda, çakıl ve benzeri ürünler kullanılarak akvaryumun içi ve tankın içine hava üfleyen bir motor oluşturulur. Çevreye ve birbirine uygun balıklar seçilerek sorun yaşanmayan akvaryumlar haftada bir yarım saatlik temizlikten sonra tam anlamıyla korunabilir. Çocuklara günlük balık bakımı ve besleme sorumluluğunu vermek, çocuğun gelişimi için çok faydalıdır. Evinize akvaryum kurma gereksinimleri diğer evcil hayvan bakım ürünlerine göre çok daha azdır. Öncelikle evinize ve satın alacağınız balıklara uygun büyüklükte bir akvaryum almanız gerekiyor. 

Çubuk Petshop Kullanıcı Yorumları

Çubuk Umay Petshop ürünlerinin kullanıcı yorumları yardımıyla balığınız için en uygun akvaryumu seçebilirsiniz. Akvaryum seçimi yapıldıktan sonra mutlaka akvaryumda yaşayacak balıkların özelliklerine göre iç dizayn yapılmalıdır. Şu anda evcil hayvan mağazalarından akvaryum motoru veya çakıl taşı gibi eşyalar satın alabilirsiniz. Ayrıca akvaryumun tasarımını tamamlamak için çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. Ancak akvaryum tasarlarken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. 

Öncelikle kullanılan kum miktarına dikkat etmelisiniz. Balıkların türüne göre farklılık gösterse de genel olarak 5 cm kum kalınlığı tercih edilmektedir. Ayrıca akvaryumda doğal yaşam alanı oluşturmak için satın alınan malzemeler, akvaryumda balık ömrünü olumsuz etkileyebilecek toksik maddeler ve benzeri ürünler içermemelidir. Özellikle akvaryumlar için uygun olan doğal ürünlerin kullanılması balıklarınız için hem görsel hem de sağlık açısından oldukça faydalıdır. Bu aşamada kullanıcı yorumları da alıcılar için yol gösterici olmaktadır. 

Çubuk Petshop 

Evcil hayvanlar olarak adlandırılan kediler, köpekler ve kuşlar uzun yıllar insanlarla birlikte yaşarlar. Çubuk Petshop da bizimle yaşayan minik dostlarımızın ihtiyaç duyduğu en kaliteli ürünler satılmaktadır. Kedilerin insanlarla ilk karşılaşması, toplu olarak yaşamaya başlayan tarım toplumlarında gerçekleşmiştir. İnsanlar ürettikleri fazla tahılı bunkerlerde depoladılar. Ancak fareler bu silolara musallat olarak insanların yiyeceklerini tüketmeye başladılar. Bu zamanlar, insanların özellikle bu sığınakların yakınında, şehirlerdeki farelerden kurtulmak için kedileri kullanmaya başladığı zamandır. Bu şekilde evcilleştirilen kediler, insanların mamasını korudukları için büyük bir sevgi ve saygıyla karşılandılar. Bu saygı daha sonra kedilerin evlerde tutulmasına ve ilahi varlıklar olarak hatırlanmasına yol açmıştır. 

Antik çağlardan beri, eski Mısır uygarlığında tanrı haline gelen kediler ya da insan tarafından evcilleştirilen ilk hayvanlardan biri olan köpekler için çeşitli ürünler yapılmıştır. Köpekler, doğada yaşayan insanları, özellikle savunmasız olanları vahşi hayvanlardan korumak için evcilleştirildi. Ayrıca sürü içgüdüsü olan köpekler, o dönemde çok önemli olan hayvancılığın parçası haline geldi. Modern zamanlarda hayvanların bu amaçlarla kullanımı durmuş olsa da, kediler ve köpekler insanlarla birlikte yaşamaya devam etmektedir. Bu noktada hayvanların kendilerini evlerinde hissetmeleri ve doğalarına uygun oyunlar oynamaları için birçok ürün lansmanı yapılmaktadır. 

En Çok İhtiyaç Duyulan Ürünler Çubuk Petshop’ta

Çubuk köpek maması gibi evcil köpekler için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de tasmalardır. Şehirlerde, yürüyüşlerde veya sahiplerinden uzakta yaşamaya başlayan köpeklerin kaybolmasını önlemeye yarayan tasmalar giderek daha önemli hale geldi. Evden dışarı çıkması gerekmeyen kediler için, bir evcil hayvan mağazasındaki en önemli eşyalardan biri çöp kutusudur. Günümüzde toprak veya kum ihtiyacını içgüdüsel olarak karşılayan kedilerin evde de doğal olarak olması gerektiği gibi yaşayabilmesi amacıyla satılan farklı kum türleri bulunmaktadır. Kum kokuyu kapatacağı için bu alandaki ihtiyaçlarını karşılayan kediler kumu kapatacak ve yırtıcıların kokularını almasını engelleyecektir. Evde düşmanları olmasa da içgüdüsel olarak buna ihtiyaç duyarlar.

Çubuk Pet Shop Oyuncakları

İnsanlarla birlikte hanelerde yaşamaya başlayan hayvanların günlük yaşamda bazı ihtiyaçları vardır. Yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra gün içinde depoladıkları enerjiyi de atmaları en önemli şeylerden biridir. Obezite hem hayvanlarda hem de insanlarda ciddi sorunlara neden olabilir. Kedi ve köpekler için oyuncaklar günlük enerjiyi dışarı atmak için çok önemlidir. Kediler, binlerce yıl içinde gelişen içgüdüleri nedeniyle avlanmayı seven hayvanlardır. 

Avlanmayan ev kedileri için satın alınan fare veya benzeri bir oyuncak, kedinizin av tarafını sevindirecek ve dikkat çekecektir. Kendine dikkat çeker çekmez uzun süre bu oyuncaklarla oynayacaktır. Siz evde olmadığınızda bu oyuncaklarla kendine oyunlar yaratacak, koşacak ve gündüz enerjisini atacaktır. Bu sayede sadece hareketli bir gün geçirmekle kalmaz, aynı zamanda evden uzakta olduğunuz zamanlarda da can sıkıntısından kurtulabilirsiniz. 

Çubuk Pet Shop Kemirgenler ve Kuşlar İçin Ürünler

Evcil hayvan mağazalarında satılan kuşlar ve kemirgenler için ürünler de son yıllarda yoğun talep görmektedir. Evcil hayvan mağazalarından kuşlar için ürünler, özellikle ülkemizde kuşlar yoğun olarak beslendiği için büyük talep görmektedir. Kuşlar, balıklar gibi, evde tutulursa uzun yıllar fazla bakıma ihtiyaç duymadan yaşayabilen hayvanlardır. Haftalık temizlikten sonra kuş kafesleri, eğer yiyecek ve su varsa sağlık sorunu yaşamadan uzun yıllar sağlıklı kalabilir.

Çubuk Pet Shop Kuş Yemi ve Kafes Malzemeleri

Bir kuşu beslerken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey, kuşunuz için doğru boyutta bir kafes seçmektir. Kafeste kaç kuş beslediğinize bağlı olarak kafes boyutunu ona göre ayarlamalısınız. Kuşlar kafesi kullandıktan sonra kafesin hijyenini periyodik olarak sağlamak gerekir. Ayrıca kuşlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için kuşları eksiksiz ve doğru bir şekilde beslemeniz önemlidir. Yeme ek olarak, kuşların vücut ve tüylerinin sağlığı için kuş vitaminleri ve benzeri ürünlerin düzenli olarak alınması büyük önem taşımaktadır. Kuşlar diğer hayvanlara göre daha az ilgiyle yaşarken, kuşunuzun bakımını günlük olarak yaparak birbirinizle bağ kurabilirsiniz. Kuşlar için pet shop ürünleri kullananlar genellikle kafeslerine özel aksesuarları tercih etmektedirler. 

Çubuk Pet Shop Kemirgen Ürünleri

Kemirgenler, son yıllarda evde daha sık beslenen hayvan türlerinden biridir. Çekici özellikleri ve evin daha küçük alanlarında yaşamaya uygunluğu nedeniyle son yıllarda tercih edilmektedir. Şu anda kemirgen beslemek isteyen kişiler öncelikle bu hayvanların nasıl bakıldığı ve hangi ortamda yaşayabilecekleri ile ilgilenmektedir. Kemirgen evcil hayvan ürünlerinin özellikleri bu hayvanlara özel olarak uyarlanmıştır. Hayvanların sayısı ve büyüklüğüne göre daha büyük kafesler tercih edilmelidir. 

En iyi beslenen evcil kemirgenlerden biri olan hamsterlar bir fare türüdür. Çok kolay hastalandıkları ve hatta insanlardan hastalık kapabildikleri için hasta kişilerle temas edilmesi önerilmez. Hamsterların büyük kafeslere ihtiyacı vardır. Özellikle küçük kafeslerde stres yaşamaya veya agresif özellikler göstermeye başlayabilirler. Ayrıca kafesin dibini emici malzeme ile kaplamak ve haftada bir temizlemek hamsterınızın sağlığına dikkat etmek için önemlidir.

Her Çeşit Uygun Fiyatlı Ürünler Çubuk Pet Shop’ta

Pet ticaretinde yer alan ürünler çok farklı canlılara hitap ettiği için farklı model ve çeşitler bulunmaktadır. Örneğin, Çubuk Pet Shop‘ta hangi kedi ürünlerinin bulunduğunu düşünürsek; Kuru mama, ıslak mama, taşıma kutusu, kedi oyuncakları, köpekler için çeşitli kuru ve ıslak mamalar, tasma kayışları ve oyuncaklar bulabilirsiniz. Buna ek olarak, Çubuk Pet Shop‘ta çeşitli balık türlerinin yanı sıra balıklar için yiyecek ve akvaryum malzemeleri bulacaksınız. Ayrıca kuşlar ve kemirgenler için kafesler, oyun alanları, yem türleri ve kafesin dibi için talaş satılmaktadır. Bu ürünlerin özelliklerinden dolayı özellikle beslenecek hayvanın ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanır. 

Kedi maması, kedilerin ihtiyaç duyduğu karbonhidratları, proteinleri ve mineralleri içerirken, köpek maması köpeklerin ihtiyaç duyduğu yiyecekleri içerir. Kedi ve köpekler için oyuncaklar bu hayvanların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Benzer şekilde, kuş ve diğer evcil hayvanlara yönelik ürünlerin özellikleri de bu hayvanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Evcil hayvanınız için alacağınız mamalarda ilk bakacağınız şey, taze ve sağlıklı olmasıdır. Hayvanınızla uyumlu olması ve hiçbir durumda tehlike oluşturmaması da önemlidir. 

Veteriner Ürünler Çubuk Petshop’ta

Pet shop ürünlerinin faydaları denilince akla ilk olarak pet shop ürünlerinde indirim geliyor. Bu tür ürünler genellikle evcil hayvan sahipleri tarafından talep edildiğinden, Çubuk Pet Shop ürünlerindeki indirimler çok ses getirecektir. Hayvanlar da insanlar gibi sürekli yiyeceğe ihtiyaç duyduğu için düzenli ve dengeli beslenmeleri gerekir. Kediler ve köpekler için uygun fiyatlı oyuncaklar satın almak, evcil hayvanınızı sağlıklı tutmanın da önemli bir yoludur. Bu aşamadaki en büyük zorluklardan biri, çok fazla marka ve çok fazla çeşit olduğu için alıcıların en uygun ürünü veya fırsatı seçmesinin çok zor olmasıdır. Ayrıca kullanıcılar satın almadan önce bir ürünün içeriğini kontrol etmek veya son kullanma tarihini öğrenmek isteyebilirler. Bir evcil hayvan mağazasında evcil hayvanınız için bir ürün arıyorsanız Çubuk Pet Shop’daki birçok ürün arasından kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Çubuk Köpek Maması

Çubuk Pet Kuaförü Özel Veteriner Klinik

Evcil hayvanlarımızın sağlığı için gerekli görülen kuaförlük hizmetleri veterinerlik hizmetlerinden aşağı olmamalıdır. Sevimli arkadaşlarımızın sağlığında en önemli faktörlerden biri olan tüylerinin ve derisinin bakımı kusursuz bir şekilde yapılmalıdır. Bireysel olarak yaptığınız günlük bakımlara ek olarak, belirli zamanlarda arkadaşlarınızı cinslerine göre tıraş etmeniz çok önemlidir. Çubuk Pet Kuaförü ile dostlarınıza en iyi bakımı sağlayabilir, onların kusursuz ve sağlıklı görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Kediler ve Köpeklerin Neden Kuaför Bakımına İhtiyacı Var?

Kedi ve köpeklerin kuaför bakımı yapılmazsa günlük aktiviteleri bir miktar kısıtlanır. Çünkü serbest dolaşan kedi ve köpekler tüylerinin önemli bir kısmını günlük aktivitelerle tıraşa gerek kalmadan dökerler. Ayrıca, bazı kaliteli ırkların sokakta bakımsız kaldıklarında hiç de sağlıklı olmadığını görmek mümkündür. Bu açıdan bakıldığında evlerimizde bulunan köpek ve kedilerimizin belirli dönemlerde bakıma ihtiyacı olduğu anlaşılır. Önemli olan nokta, bunu yapabilecek kişilerin elbette deneyimli köpek ve kedi bakıcıları olmasıdır.

Kedileri ve köpekleri tıraş etmek, insan saçını kesmekten çok farklı bir işlemdir. Kedi ve köpek kürkü, derilerinin bir parçasıdır ve sağlıklı bir şekilde hayatta kalmaları için gereklidir. Zamansız olarak bazı kedi ve köpek ırklarını tıraş etmek yanlıştır. Irkların belirli standartlar dahilinde tıraş edilmesi gerekir. Aksi takdirde kedi ve köpeklerin sağlığı risk altına girebilir. Bu nedenle Çubuk Pet Kuaförü , en az veterinerlik hizmetleri kadar temel hizmet sunan profesyoneller olarak tanımlanmaktadır.

Neden Evcil Hayvanımı Tıraş Ettirmeliyim?

Kedileri ve köpekleri tıraş etmek kesinlikle nadir görülen bir durum değildir. Tüylerini belirli zamanlarda tıraş etmeye ve düzeltmeye uygun olan ırklar için doğru yöntemle herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Ancak bilinçsizce tıraş yapılması arkadaşlarımızın sağlığına zararlı olabilir. Profesyonel hayvan bakıcıları bilimin ışığında doğru zamanda ve doğru miktarda tıraş yaparak dostlarımızın sağlığını ve esenliğini sağlayabilirler. Kedinizi veya köpeğinizi tıraş etmeyi planlıyorsanız, önce Çubuk Pet Kuaförü gibi bir profesyonele danışmak iyi bir fikirdir. 

Tıraş Gerekli mi?

Normal şartlar altında bu canlılar, tabiat kurallarının gerektirdiği şekilde mevcut tüylerini belirli zamanlarda dökecek ve güncellenmiş tüy dokusu ile sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebileceklerdir. Sokak köpeklerinin kırpılmaya ihtiyacı olmasa da, evde yaşayan köpeklerin düzenli olarak kırpılması gerekir. Evde yaşayan köpeklerin tüylerini tımarlamak önemlidir. Çünkü evde köpeklerde tüy uzatmak için gerekli fiziksel ön koşullar yoktur.

Elbette bu işlem her ırkta mümkün olmamaktadır. Örneğin tüylü ırklarda; Collies ve fawns gibi köpeklerin tüylerini tıraş ettirebilirken, beagle, jack russell ve doberman pinschers gibi kısa tüylü köpekleri veya alman çobanları ve pomeranya köpekleri gibi tüylü köpekleri tıraş etmek yanlıştır. Kediler kesinlikle ırk ayrımcılığı yaşayabilirken, konu tıraş olduğunda kesinlikle Çubuk Pet Kuaförü  gibi uzman gözetimi gereklidir.

Kediler ve Köpekler Yazın Tıraş Olunca Kendilerini Rahat Hissederler Mi?

Doğadaki tüm canlılar, hava ve iklime ayak uydurmak için belirli savunma mekanizmalarıyla tasarlanmıştır. Köpeklerin belirli bölgeler için özel tüyleri olmasına rağmen, yapıları dünyanın her yerinde mevcut olduğu için belirli iklimlerde hayatta kalabilirler. Bu nedenle, sıcak havalarda bir köpeği tıraş etmek her zaman uygun değildir.

Bu nedenle kedi ve köpeklerin tıraş olduklarında sıcak havalarda daha rahat olduklarını düşünmek tamamen doğru değildir. Hatta bazı ırkların montları yazın kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamak için bir avantaj bile olabilir. Çünkü hayvan kürkü; Hem yüksek hem de düşük sıcaklıkları emerek hayvanın vücut sıcaklığının korunmasına yardımcı olan yalıtkan bir malzemedir. Ama ne olursa olsun, yukarıda da belirttiğimiz gibi; Çubuk Pet Kuaförü gibi  profesyonel eller tarafından yapılan tüy bakımı önemli faydalar sağlayabilir.

Tıraş Olmak Kedime veya Köpeğime Zarar Verir Mi?

Tüyleri tıraş olmaya uygun olsa da birçok kedi ve köpek tıraş olduklarında mutsuz olurlar. Bu, evinizdeki kıl dökülmesi sorununu bir süreliğine ortadan kaldıracak olsa da kedinizi veya köpeğinizi perişan edebilir.

Bunu önlemek için tüy bakım işlemlerinin uzmanlar tarafından yaptırılması tercih edilebilir. Ek olarak, kedileri ve köpekleri tıraş etmenin zihinsel bir etkisinden daha fazlası vardır. Uygun olmayan durumlarda tıraş olmak, köpeğinizde veya kedinizde ciddi cilt sorunlarına neden olabilir.

Çubuk Kedi Kuaförü

Şehirlerde kedi ve köpeklerin çok büyük bir kısmı evlerde yaşar. Evcil hayvanlar için sahiplerinin tıbbi hizmetler sağlaması da gerekir. Düzenli olarak bakımı yapılmayan köpek ve kediler sağlıklı bir cilt dokusuna sahip olmazlar.

Ayrıca iç mekan tüy kontrolü imkansız hale gelebilir. Kedi ve köpek tüylerinin sağlıklı olması için öncelikle sağlıklı beslenmelerini ve başka sağlık sorunlarının olmamasını sağlamalısınız. Ayrıca Çubuk Pet Kuaförü hizmetlerine doğru zamanda yönelirseniz çok daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz. Kedi ve köpek kuaförüne ihtiyaç duyduğunuz her an bizi arayabilir, kaliteli hizmetlerimizden her zaman en uygun koşullarda yararlanabilirsiniz.

Çubuk Pet Oteli 

Dört ayaklı arkadaşları olanlar için uzun süreli seyahat planları yapmak ve farklı yerleri gezmek biraz zor olabilir.

Kediniz veya köpeğiniz evde yalnız bırakıldığında bir pet oteli arayabilirsiniz. Kendinizi rahatsız hissettiğinizde, evden uzak kalmanız gerektiğinde veya seyahatinizin uzun olacağı durumlarda güvenilir bir evcil hayvan oteli seçebilirsiniz.

Tüylü dostunuzla ilgilenen, yemek veren ve iyi vakit geçirten Çubuk Pet Oteli sayesinde uzun süreli bir tatil planlayabilirsiniz.

Kedi ve köpek gibi tüm evcil hayvanları ağırlayan Çubuk Pet Oteli, geniş bir alan üzerine inşa edildi. İhtiyaçlarının yanı sıra evcil hayvanlara bakarken onları şımartan hizmetler de sunuyorlar.

Düzenli olarak yenilenen oyunlar, spa, kuaför, kafessiz konaklama, klasik müzik Çubuk Pet Oteli’nin ayırt edici özellikleridir. Düzenli olarak bir veterineri ağırlayan otel, evcil hayvan bakım servisi de sunuyor.

Evcil Hayvanınız İçin En İyisi

Hem köpekleri hem de köpek sahiplerini memnun eden Çubuk Pet Oteli, sadece köpeğe yönelik otel hizmetleri de sunuyor. Köpekler cinslerine göre ayrı yerlerde barındırılır, kafes kullanılmaz. Köpekleri büyüklüklerine göre farklı lokasyonlarda ağırlayan otelimiz, hepsine bakmak için aynı anda 20 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Köpeklere evlerini ve sahiplerini özletmeyen eğlenceli ve kullanışlı bir sistem kurulmuştur. Çubuk Köpek Maması

Kedisi veya köpeği olan kişilerin en büyük endişelerinden biri, tatile ya da iş gezisine gidince evcil hayvanlarını bırakacak yer bulmaktır. Bu süreçte birçok kişi evcil hayvanlarını yakın arkadaşlarına veya ailelerine bırakmaya çalışır. Bununla birlikte, eğer bu insanlar yeterli evcil hayvan bakımı becerisine sahip değilse, süreç sonunda muhtemelen kedinizin veya köpeğinizin farklı bir ruh haline dönüştüğünü göreceksiniz. Çubuk Umay Evcil hayvan oteli, seyahatinizi planlarken evcil hayvanlarınızı geride bırakmak için en iyi alternatiftir.

Kedilerinizi Güvenli Bir Yere Emanet Edin

Kediler, doğası gereği, sahiplerinin yokluğunda sinirlenebilir ve çeşitli psikolojik sorunlar yaşar. Kedinizi emanet ettiğiniz kedi oteli çok iyi değilse, yokluğunuzda ne yazık ki zor bir dönemden geçmek zorunda kalacaktır. Bu durumun önüne geçmek için kedilerinizi iyi bir otele bırakmayı unutmayın. Çubuk Pet Oteli sayesinde artık evcil hayvanlarınızı nereye bırakacağınız veya seyahatinizi planlarken yaptığınız gibi evcil hayvanlarınızla ilgilenip ilgilenilmeyeceği konusunda endişelenmenize gerek yok. 

Çubuk Kedi Oteli

Sevgili dostlarınızı ve kedilerimizi tatilde bırakabileceğiniz güvenli, sakin ve stressiz bir ortam bulmak zor olabilir. Pek çok soru var. Mesela kedimi bıraktığım kedi oteli kedime iyi bakıyor mu, kedim bulunduğu ortamdan memnun mu?

Sevgili dostlarımız kedi otelimizde konakladıkları süre boyunca kedi kafesi olmadan sıcak ve rahat bir ortamda ev konforunu bulmakla kalmaz. Aynı zamanda özel kedi oteli oyuncaklarımız ile tatillerini can sıkıntısı yaşamadan geçirirler. Ayrıca kedim şu an ne yapıyor gibi soruların cevabını öğrenmek isterseniz Çubuk Pet Oteli olarak siz değerli dostlarımıza kedilerinizin fotoğraf ve videolarını istediğiniz zaman WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.